רואה חשבון לעוסק פטור

ברוכים הבאים למשרדי בהרצליה, שמי ראובן ואתם מוזמנים למפגש ייעוץ לא מחייב.
רואה חשבון בהרצליה - רעננה - כפר סבא - השרון

רואה חשבון ״מור ראובן״ מספק שירותי ראיית חשבונות במשך 40 שנים. המשרד הוא בין הותיקים באיזור השרון וממוקם בהרצליה. אנו מתמחים בשירותי הנהלת חשבונות כפולה וחד צידית, פתיחת עסקים, הקמת חברה בע״מ, פירוק חברה, ייעוץ מס, החזר מס הכנסה, דוחות והחזרי מס - ביטוח לאומי, חשבונאות פיננסית, וכן הכנת משכורות.

הבסיס להצלחה של עסק הוא ניהול פיננסי מדוייק. הנהלת חשבונות מקצועית היא מאבני היסוד של כל עסק מצליח. לקוחותינו נשארים איתנו בדרך ארוכה מהסיבה הפשוטה – הם מקבלים שרות מקצועי, ויחס אישי יוצא דופן. רואה חשבון ראובן מור מטפל בחברות גדולות ומבוססות וגם נהנה לסייע לעסקים קטנים אשר נמצאים בראשית דרכם. מגוון של עסקים ולקוחות פרטיים, מכל רחבי השרון מוצאים את דרכם אלינו בשל מיקומו הנוח של המשרד בעיר הרצלייה, הנמצאת בקרבתם של איזורי תעשייה גדולים ותוססים של מסחר ותכנולוגיית עילית. המשרד נמצא כ 10 דקות נסיעה מכל קצוות השרון ולקוחותינו ממוקמים בהרצליה פיתוח, כפר סבא, רעננה, רמת השרון ואף מגוש דן.

צוות המשרד

צוות המשרד כולל כ 15 עובדים בינהם: מנהלי חשבונות, רואי חשבון ויועצי מס. כמו כן המשרד פועל בשיתוף פעולה צמוד עם עורכי דין המתמחים בתמודדות מול משרדי הממשלה השונים והמערכת הבנקאית. אנו מלווים בתשומת לב ובמסירות מאות לקוחות מרוצים לאורך שנים.


עובדת במשרד רואה חשבון בהרצליה
עובדת ותיקה במשרדי
פקידה במשרד רואה חשבון
פקידת מס - משרד רואה חשבון
עובדי משרד ראובן מור
פקידת קבלה - משרד רואה חשבון
פקידה בצוות משרד רואה חשבון ראובן מור
רואה חשבון במשרד ראובן מור
רואה חשבון שכיר במשרד
פקידת מס בצוות משרד רואה חשבון ראובן מור

רואה חשבון במרחק 10 דק מכל קצוות השרון צרו קשר : 09-9583741

רואה חשבון - ראובן מור

שלום וברכה, שמי ראובן מור, לימודי הסתיימו בשנת 1975, והוסמכתי כרואה חשבון על ידי הלישכה לרואי חשבון וחשבי שכר בישראל. המשרד הוקם על ידיי בהרצלייה כבר בשנת 1978 ולכל אורך הדרך, במשך שלושים ושמונה שנים של פריחה אני וצוות משרדי מקבלים סיפוק רב מתמיכה וליווי עסקים קטנים וגדולים. המשימה שלי מעל הכל היא ההצלחה שלכם. על כן, אני בראש ובראשונה שותף לדרך וידיד נאמן עבורכם במסע של צמיחה. לצידכם אתן שרות מקצועי ומהיר המותאם למקור הפרנסה שלכם. אתם מוזמנים בשמחה רבה לפגוש אותי לצורך ייעוץ לא מחייב.

במשרד ״ראובן מור״ - חישוב מס הכנסה
הצמיחה שלך – ההצלחה שלנו, צור איתנו קשר